Skrivskåp 1700-tal

Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVSKÅP, 1700-tal, fanérad i björk, förgyllda beslag, höjd 206, 129x60 cm

Nyckel till överskåp finns. Nycklar till underdel saknas. Delar saknas, delar medföljer, sprickor, smärre färgrester, fanérskador.

262396

2014-09-04