Taburett i gustaviansk stil
2014-09-04
262403
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TABURETT, omkring 1900, gustaviansk stil, förgylld, höjd 45, 46x36 cm
Bruksslitage