Taburett i gustaviansk stil

Taburett i gustaviansk stil
Taburett i gustaviansk stil
Taburett i gustaviansk stil
Taburett i gustaviansk stil
Taburett i gustaviansk stil
Taburett i gustaviansk stil
Taburett i gustaviansk stil
Taburett i gustaviansk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETT, omkring 1900, gustaviansk stil, förgylld, höjd 45, 46x36 cm

Bruksslitage

262403

2014-09-04