Skänkstop tenn

Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÄNKSTOP, 2 st, tenn, 1800-tal, höjd 20 resp 21 cm

Lagningar, skador

262404

2014-09-04