Kandelabrar sengustaviansk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, för 2 ljus vardera, sengustaviansk stil, socklar i sten, delvis förgylld brons, höjd ca 37 cm

En ljusarm av, sneda, nagg, kläppar saknas, diverse skador

262410

2014-09-04