Silverskedar

Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SKEDAR, 6+6 st, silver, Horsens Sölvvarefabrik, 1930/50-tal, vikt ca 600 g
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

262418

2014-09-04