Kvinnoporträtt 1900-tal

Kvinnoporträtt 1900-tal
Kvinnoporträtt 1900-tal
Kvinnoporträtt 1900-tal
Kvinnoporträtt 1900-tal
Kvinnoporträtt 1900-tal
Kvinnoporträtt 1900-tal
Kvinnoporträtt 1900-tal
Kvinnoporträtt 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

KVINNOPORTRÄTT, 4 st, 1900-tal, tre blyertsteckningar och en akvarell, bl a en av Ryno Friberg och Arne Cassel, från ca 16x11 till ca 27x24 cm

Ryno Friberg utan ram

262431

2014-09-05