Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
KVINNOPORTRÄTT, 4 st, 1900-tal, tre blyertsteckningar och en akvarell, bl a en av Ryno Friberg och Arne Cassel, från ca 16x11 till ca 27x24 cm
Ryno Friberg utan ram
262431
2014-09-05