Fransk skola 1800-tal båtmotiv

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike, 1800-tal): Båt vid brygga, olja på duk uppfodrad på pannå, 16x22,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Beskuren, krackelyrer

262446

2014-09-05