Silverföremål
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GRÄDDKANNA, Irland, 1800-tal, MATSKED, modell gammalfransk, Gustaf Folcker Stockholm, SERVETTRING, FICKURSBOETT, SÅSSLEV, London, SOCKERSKÅL, Mexico, SÅSSLEV, Folcker, Stockholm 1800-tal, ASKFAT, diameter 12 cm, SERVERINGSGAFFEL, vikt ca 385 g exkl. delar i blandade material
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Skador
262461
2014-09-04