Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VAS, Emile Gallé, Frankrike, överfång i rostbrunt, etsad dekor av blommor mot aprikos fond, signerad Gallé, höjd 36 cm
Avslipad vid mynningen, foten med lagning, nagg
262464
2014-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här