Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGRELIEF, gips, motiv föreställande Diana, höjd ca 33 cm, samt ytterliggare 6+1+1 gipsmedaljong med varierande motiv
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Nagg
262476
2014-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här