Väggrelief i gips

Väggrelief i gips
Väggrelief i gips

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGRELIEF, gips, motiv föreställande Diana, höjd ca 33 cm, samt ytterliggare 6+1+1 gipsmedaljong med varierande motiv
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Nagg

262476

2014-09-04