Sixten Lundbom oljemålning

Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LUNDBOM, Sixten (1895-1982): "Berget, Bohuslän", signerad Lundbohm -46, olja på pannå, ca 40x49,5 cm
UTSTÄLLD: Riksförbundet för Bildande Konst i Huskvarna, På Vår Gård, Tobaksmonopolet okt 1957

262482

2014-09-05