Sixten Lundbom oljemålning
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LUNDBOM, Sixten (1895-1982): "Berget, Bohuslän", signerad Lundbohm -46, olja på pannå, ca 40x49,5 cm
UTSTÄLLD: Riksförbundet för Bildande Konst i Huskvarna, På Vår Gård, Tobaksmonopolet okt 1957
262482
2014-09-05