Curt Clemens oljemålning

Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CLEMENS, Curt (1911-1947): Modell mot röd fond, signerad och daterad Curt Clemens 1939, olja på pannå, 48x41 cm

Medföljande räkning daterad 1968, finns att avhämta vid Utlämningen

262485

2014-09-05