Samiska föremål i horn

Samiska föremål i horn
Samiska föremål i horn
Samiska föremål i horn
Samiska föremål i horn

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SUPSKED, NÅLHUS, i miniatyr, skuret renhorn, samearbete, 1800/1900-tal, längd ca 9 cm vardera

Bruksslitage

262488

2014-10-02