Nils Söderberg oljemålning

Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÖDERBERG, Nils (1903-1970): Ynglingar, signerad Nils Söderberg, olja på duk, 100x85 cm

262491

2014-09-05