Lennart Roupé oljemålning
Valmis
2014-09-05
262493
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
ROUPE, Lennart (född 1918): Nybroviken, Stockholm, signerad och daterad L. Roupe -93, olja på duk, 60x73 cm