Lennart Roupé oljemålning

Lennart Roupé oljemålning
Lennart Roupé oljemålning
Lennart Roupé oljemålning
Lennart Roupé oljemålning
Lennart Roupé oljemålning
Lennart Roupé oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROUPE, Lennart (född 1918): Nybroviken, Stockholm, signerad och daterad L. Roupe -93, olja på duk, 60x73 cm

262493

2014-09-05