Gerda Wallander oljemålning

Gerda Wallander oljemålning
Gerda Wallander oljemålning
Gerda Wallander oljemålning
Gerda Wallander oljemålning
Gerda Wallander oljemålning
Gerda Wallander oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WALLANDER, Gerda (1862-1926): Kyrkointeriör, signerad Gerda Wallander, olja på duk, 100x105 cm

Färgbortfall, krackeleringar

262495

2014-09-05