Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CLEMENS, Curt (1911-1947): Korvätaren, signerad Curt Clemens otydligt daterad, pastell, 46x51 cm
262503
2014-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här