Curt Clemens pastell

Curt Clemens pastell
Curt Clemens pastell
Curt Clemens pastell
Curt Clemens pastell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLEMENS, Curt (1911-1947): Korvätaren, signerad Curt Clemens otydligt daterad, pastell, 46x51 cm

262503

2014-09-05