Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERGSTRÖM, Alfred (1869-1930): Landskap i månsken, signerad Alfr. Bergström 1901, olja på duk, 100x93 cm
Lagningar, dukskador
262505
2014-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här