Alfred Bergström oljemålning

Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERGSTRÖM, Alfred (1869-1930): Landskap i månsken, signerad Alfr. Bergström 1901, olja på duk, 100x93 cm

Lagningar, dukskador

262505

2014-09-05