Torsten Schonberg Stockholm

Torsten Schonberg Stockholm
Torsten Schonberg Stockholm
Torsten Schonberg Stockholm
Torsten Schonberg Stockholm
Torsten Schonberg Stockholm
Torsten Schonberg Stockholm

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCHONBERG, Torsten (1882-1970): "Observatoriekullen", Stockholm, signerad och daterad T. Schonberg 1915, olja på duk, 80x66 cm

Uppfodrad

262507

2014-09-05