Tyra Lundgren oljemålning

Tyra Lundgren oljemålning
Tyra Lundgren oljemålning
Tyra Lundgren oljemålning
Tyra Lundgren oljemålning
Tyra Lundgren oljemålning
Tyra Lundgren oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LUNDGREN, Tyra (1897-1979): Mansporträtt, monogramsignerad och daterad TL Paris 26, olja på duk, 73x60 cm

Smärre färgbortfall

262513

2014-09-05