Beth Zeeh oljemålning
Closed
2014-09-05
262515
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ZEEH, Beth (1911-2004): "Bombad kyrka sydfrankrike", signerad och daterad Beth Zeeh-47, olja på duk, 32x40 cm