Curt Clemens oljemålning

Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLEMENS, Curt (1911-1947): "Cirkus" signerad och daterad Curt Clemens 1942, olja på duk, 41x80 cm

262517

2014-09-05