Mapp av Birger Lundqvist
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LUNDQVIST, Birger (1910-1952 ): Mapp innehållande ca 60 teckningar, skisser samt etsningar, flertalet signerade, varierande mått, oramade, varav 1 inramad
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Ej fullt genomgånget
262520
2014-09-05