Elis Ryberg Stockholm

Elis Ryberg Stockholm
Elis Ryberg Stockholm

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RYBERG, Elis (född 1919): "Fåfängan", Stockholm, signerad Elis Ryberg, 143/300, färglitografi, 43x51 cm

262527

2014-09-07