Elis Ryberg Stockholm
Vollendet
2014-09-07
262527
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
RYBERG, Elis (född 1919): "Fåfängan", Stockholm, signerad Elis Ryberg, 143/300, färglitografi, 43x51 cm