Nils G Stenqvist akvarell

Nils G Stenqvist akvarell
Nils G Stenqvist akvarell
Nils G Stenqvist akvarell
Nils G Stenqvist akvarell

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): Komposition mot röd bakgrund, signerad och daterad Nils.G.Stenqvist 83, akvarell, ca 67x44,5 cm

262530

2014-09-07