Sven Robert Lundqvist etsningar bl a
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LUNDQVIST, Sven Robert (född 1940): mestadels signerade Svenrobert, träsnitt, etsningar, litografi mm, varierande mått, oramade i mapp
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Gulnade, skador, ej fullt genomgånget
262538
2014-09-07