Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WELLTON, Lars (1918-1992): (2) Kvinna samt Kustremsa, signerade Wellton, teckningar, rammått ca 103x62 cm, samramade
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Fläckar, gulnader
262566
2014-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här