Lars Wellton teckningar

Lars Wellton teckningar
Lars Wellton teckningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WELLTON, Lars (1918-1992): (2) Kvinna samt Kustremsa, signerade Wellton, teckningar, rammått ca 103x62 cm, samramade
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Fläckar, gulnader

262566

2014-09-07