Arne Olsson litografi

Arne Olsson litografi
Arne Olsson litografi
Arne Olsson litografi
Arne Olsson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLSSON, Arne (1918-2003): Komposition, monogramsignerad AO, numrerad 23/75, litografi, 61x75 cm

262568

2014-09-07