Arne Olsson litografi
2014-09-07
262568
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLSSON, Arne (1918-2003): Komposition, monogramsignerad AO, numrerad 23/75, litografi, 61x75 cm