Planscher i bok av Mandelgren och Månsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOK - PLANSCHER, MANDELGREN, NILS MÅNSSON. Monuments Scandinaves du moyen age... Paris (1855)-62, med ca 40 litografiska planscher, varav 15 i färg,
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Ej fullt genomgången, kanstslitna

262570

2014-09-05