Jurgen von Konow oljemålning

Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

KONOW, Jurgen von (1914-59): Grisar på stallbacken, signerad och daterad Jurgen v. Konow-31, olja på duk, 30x33 cm

262582

2014-09-07