Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike, 1800-tal): (3) Figurscener, handkolorerade kopparstick, ca 15x22 till 22x28 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Ställvis fläckar
262587
2014-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här