Handkolorerade gravyrer från 1800-talet

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike, 1800-tal): (3) Figurscener, handkolorerade kopparstick, ca 15x22 till 22x28 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Ställvis fläckar

262587

2014-09-07