Mansporträtt
Valmis
2014-09-07
262588
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Porträtt av ung man, olja på pannå, 51x37 cm