Stilleben

Stilleben
Stilleben
Stilleben
Stilleben

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Stilleben, spännram med påskrift: "...kommer ut konstnären Eugene Janssons kvarlåtenskap..." olja på duk, 32x35 cm

Uppfodrad, krackeleringar

262597

2014-09-07