Chiffonjé

Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, djup, 124, 103x51 cm

Ytskador, fanérsläpp, kompletterad

262629

2014-09-05