Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LJUSSTAKAR, 2 par, pläter, 1900-talets första hälft, B Henneberg Warszawe, höjd ca 18 cm
Smärre bucklor, en manschett ngt nedtryckt
262637
2014-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här