Kista daterad 1738

Kista daterad 1738
Kista daterad 1738
Kista daterad 1738
Kista daterad 1738
Kista daterad 1738
Kista daterad 1738
Kista daterad 1738
Kista daterad 1738
Kista daterad 1738
Kista daterad 1738
Kista daterad 1738
Kista daterad 1738
Kista daterad 1738
Kista daterad 1738

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA med smidebeslag, välvt lock, bemålad, daterad invändigt 1738, Jacob Kopander, höjd 58, 89x53 cm

Lås saknas, slitage

262655

2014-09-05