Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KISTA med smidebeslag, välvt lock, bemålad, daterad invändigt 1738, Jacob Kopander, höjd 58, 89x53 cm
Lås saknas, slitage
262655
2014-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här