Goya etsning Una Reina del Circo

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOYA Y LUCIENTES, Francisco José de (Spanien 1746-1828): "Una Reina del Circo", etsning och akvatint, Francois Liénard Imp. Paris, 21,5x32,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Gulnad

262656

2014-09-08