Goya etsning Una Reina del Circo
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOYA Y LUCIENTES, Francisco José de (Spanien 1746-1828): "Una Reina del Circo", etsning och akvatint, Francois Liénard Imp. Paris, 21,5x32,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Gulnad
262656
2014-09-08