Spelbord 1800-tal
2014-09-05
262667
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, 1800-talets slut, med utdragbara ljusbrickor, mahognyfaner, höjd 78, 89x43 cm
Diverse marker medföljer, ytskador