Bordssepgel 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSSPEGEL, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, svarvade detaljer, höjd 46, 57x22 cm

Smärre fanérskador, ett fanérbortfall, foliering med fläckar

262673

2014-09-05