Sekretär björk

Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SEKRETÄR, 1900-tal, björk, inredning i rotfanér, höjd 104, 82x48 cm

Zustandsbeschreibung

Nycklar saknas, smärre skador

262690

2014-09-05