Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SEKRETÄR, 1900-tal, björk, inredning i rotfanér, höjd 104, 82x48 cm
Zustandsbeschreibung
Nycklar saknas, smärre skador
262690
2014-09-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner