Örhängen och halsband med granater

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HALSBAND, längd 42 cm, ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllt silver, granater och pärlor, 1900-talets första hälft

262691

2014-09-05