Ariel Ben-David litografi

Ariel Ben-David litografi
Ariel Ben-David litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BEN-DAVID, Ariel (född 1942): Ung kvinna i vitt, signerad och numrerad 6/125, litografi, 48x63 cm

kantslitage

262696

2014-09-08