KA Pehrson litografi

KA Pehrson litografi
KA Pehrson litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K.A. Pehrsson -77, färglitografi, 33/375, 42x28 cm

262706

2014-09-08