CF Reuterswärd litografier

CF Reuterswärd litografier
CF Reuterswärd litografier
CF Reuterswärd litografier
CF Reuterswärd litografier
CF Reuterswärd litografier
CF Reuterswärd litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): (2) Kompositioner, signerade Reuterswärd, färglitografi, ca 45x64 cm

Blad ur passepartout, smärre kantveck

262708

2014-09-08