Malcolm Morley färgoffset

Malcolm Morley färgoffset
Malcolm Morley färgoffset

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MORLEY, Malcolm (född 1931): Untitled, färgoffset, signerad och numrerad Malcolm Morley 66/75. Blindstämpel Chiron Press, New York, 54x45 cm, oramad

262713

2014-09-22