Lasse Åberg färglitografier

Lasse Åberg färglitografier
Lasse Åberg färglitografier
Lasse Åberg färglitografier
Lasse Åberg färglitografier
Lasse Åberg färglitografier
Lasse Åberg färglitografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅBERG, Lasse (född 1940): (2), mapp, "Fauna", signerade och numrerade 1068x2000, färglitografier, pappersformat 45x60 cm

262723

2014-09-08