Antoni Pawlowski oljemålning

Antoni Pawlowski oljemålning
Antoni Pawlowski oljemålning
Antoni Pawlowski oljemålning
Antoni Pawlowski oljemålning
Antoni Pawlowski oljemålning
Antoni Pawlowski oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

PAWLOWSKI, Antoni, (1875-1905), Sjöslag, signerad A Pawlowski, olja på duk, 65x88 cm

262724

2014-09-09