Carin tham oljemålning
Valmis
2014-09-09
262727
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
THAM Carin (1888-1967): Stilleben med blommor, signerad C Tham 47, olja på pannå, 40x32 cm