Skulptur Nepal
Valmis
2014-09-05
262743
| Korkein tarjous | 26 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SKULPTUR, 1900-tal, Nepal, delvis förgylld brons, höjd 17 cm